wtorek, 21 kwietnia 2015

paper birds, czyli piękne ptaszki z papieru- szablon.

Wielkimi krokami zbliża się rocznica kanonizacji Jana Pawła II. Ostatnio na moim blogu pojawiły się kartki z tej okazji, a dziś ptaszki z ozdobnego papieru, z bardzo delikatną, ale jakże piękną wstążeczką.

A oto i szablon ptaszka:


Do wpisu dołączam również filmik, który był dla mnie zbawienny, jeśli chodzi o sklejenie ze sobą części. P.

16 komentarzy:

 1. Ale śliczny ten ptaszek. Super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, sliczny ptaszek :) czy ten szablon jest na kartke a4?

  OdpowiedzUsuń
 3. drukowałam na A3, ale spokojnie możesz sobie wydrukować na A4:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ok, dziękuję :) ale oglądając filmik z Twojego linku widzę, że tamten szablon różni się od tego jaki jest przedstawiony u Ciebie. Z jakiego więc korzystałaś?

  OdpowiedzUsuń
 5. korzystałam z tego właśnie szablonu, ale nie dokleiłam dwóch małych części (tych po prawej), bo uznałam , że nie ma się co bawić, a wygląda całkiem nice;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ok, merci :) kokardka tym bardziej dodaje uroku, także kupuję klej na gorąco i zabieram się do roboty :)

  OdpowiedzUsuń

 7. Polecam pistolet Stainless. Ptaszki możesz skleić równie dobrze vikolem, czy też klejem typu Magik:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję! a proszę jeszcze abyś podała (jeśli pamiętasz) z jakiego papieru korzystałaś?

  OdpowiedzUsuń
 9. oj... nie przykładam wagi do takich szczegółów- biorę w papierniczym te materiały, które mi się spodobają- ptaszka robiłam akurat jako drobny gift i miało być elegancko, więc papier był srebrny, błyszczący- co nie jest tak dokładnie widoczne na zdjęciu:/

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozumiem, czyli zwykły srebrny papier a nie żaden gruby np. wizytówkowy. Bo chodziło mi właśnie głównie o gramature.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzień doby.Ja również próbowalam zrobic tego ptaszka, ale nie ma tu części z tym dziobkiem ze skrzydlami. 22 sekunda filmu, środkowa część. i ogólnie też mi się wydaje, że szablon jest inny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ładne te rzeczy ci wychodzą i na pewno wkładasz w nie masę pracy. Ja ostatnio skupiłam się na robieniu własnoręcznie biżuterii i ze sklepu https://pl.silvexcraft.eu/ zamówiłam już kolejną partię półproduktów. Mam nadzieję, że niedługo dojdą i będę mogła robić więcej biżuterii.

  OdpowiedzUsuń
 13. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 14. 47 yrs old Data Coordiator Briney Rewcastle, hailing from Saint-Paul enjoys watching movies like "Resident, The" and Scrapbooking. Took a trip to Carioca Landscapes between the Mountain and the Sea and drives a Optima. jego wyjasnienie

  OdpowiedzUsuń